Ivan Hlas - aktuality 2005
Ivan Hlas
Ivan Hlas
Krásnej dar
KRÁSNEJ DAR
 
 
KOUPIT: 

- v Bontonlandu
 
- na iTunes
 
 
 
Ivan na Facebooku

2006  2007  2008  2009

AKTUALITY 2005

16.12.2005
Zapněte si zítra ČT2 a sledujte Noc s Andělem! Jako přátelé Vítkova kvarteta zahrají v přímém přenosu pánové v sestavě Ivan Hlas trio.

14.12.2005
pf2006Nenechte se ubít vrcholící předsváteční horečkou a v klidu si přečtěte Ivanovo vánoční a novoroční přání!

5.12.2005

Ahoj všem, kteří navštívili tyhle stránky!
Ozývám se formou takovýhle zprávičky, ještě jsem se nenaučil pravidelně jednotlivě odpovídat, ale slibuju, že to zvládnu. Odpovím tedy tímhle způsobem.
S podpisy na CD je trochu problém, je lepší počkat, až budeme někde v okolí, já to rád provedu.. Ono se to může někde ztratit, to je potom blbý.
Koncert v Dačicích odpadl na poslední chvíli z technických důvodů, byl ve šňůře a ta se nějak zvláštně zamotala, muzikanti jsou v tom nevinně. V Dačicích jsme předběžně osobně domluveni na hraní v rámci festivalu.
Písničku "Jak si zasloužit princeznu" bohužel v notách nemáme, ale Norbi slíbil, že ji napíše a pak ji pošleme, to samý s "Havají". Snad to stihnem co nejdřív.
Moc děkujeme za ohlasy na hraní a nový stránky, snažíme se, aby obojí žilo. Kapela teď hraje míň, těšíme se, až se to na jaře a v létě rozjede. Děláme na nových věcech a všichni se ještě věnujeme svým projektům. Já jsem napsal pár textů pro kamarády (Lenka Dusilová – Vlčí oči, Vlastovi Horváthovi tři na desku, teď dělám Yo Yo band a pár textů pro Juliana Záhorovského). Pěkný písničky. V příštím roce zase začne příležitostně divadlo, Studio Láďa s panem Smoljakem. V termínech by to všechno mělo být. Trio koncertuje, kapela bude hrát v lednu, přijďte se podívat, budem rádi. Já se ještě ozvu do svátků vám všem něco popřát i za kluky z kapely.
Ahoj Ivan


30.10.2005
A další fotky, tentokrát ze Salmovské literární kavárny, kde ve čtvrtek zahrálo Pokojové trio (Ivan Hlas, Jiří Šlupka Svěrák, Eduard Kuhn).

18.10.2005
A protože sliby plníme ;-), můžete si prohlédnout pár fotek z nedělní Balbínky.

17.10.2005
Rekordním tempem se nám podařilo splnit slib a zaplnit mezery v jednotlivých rubrikách. Přesto neusínáme na vavřínech a plánujeme další vylepšení. Ze všeho nejdřív se určitě dostane na nové fotografie z včerejšího vydařeného koncertu v Balbínově poetické hospůdce. Ten byl mimochodem zaznamenán nejen v "obrazové" formě, ale i v podobě nahrávky pro Český rozhlas.

12.10.2005
Ivan - 11.10.2005Vítejte na oficiálních stránkách Ivana Hlase!
Přestože je o obsahu stránek možné zatím mluvit převážně v budoucím čase, už teď se jimi můžete projít a začít se těšit na vše, co se tady během několika dnů objeví.

V rubrice story shrne Ivan svůj dosavadní životaběh a pokud se chcete dozvědět víc o muzikantech tvořících kapelu "Růžový brejle", koukněte do sekce kapela.

Pravidelně budou přibývat aktualizace na stránce koncerty. Nebude chybět ani podrobná diskografie, kde kromě obligátního výčtu vydaných desek najdete časem i ukázky některých písniček ve formátu mp3.
Milovníci fotoreportáží si taky přijdou na své - v krátkém čase naplníme fotogalerii.
A už teď můžete napsat vzkaz...

Postupně toho bude určitě ještě víc, tak se sem tu a tam koukněte, ať vám neunikne něco důležitého:-)

Webmaster

2006  2007  2008  2009